• cilësi

  Çdo copë e bordit është që të kalojë manual ato rrepta inspection.Qualified do të kalojë, dhe ato të pakualifikuar do të shfaqen për remanufacturing.

  cilësi
 • Shtrirja e furnizimit

  Ne jemi të angazhuar kryesisht në kompensatë film ballafaquar, kompensatë, bordi MDF, bordi grimcë për mobilje, dekorimin brendshme dhe te jashtme dhe të ndërtimit.

  Shtrirja e furnizimit
 • gjendja shërbimit

  Produktet tona ARD gjerësisht used.We gjithmonë t'i përmbahen maksimës se "markë cilësi më të ndërtuar, Trust zhvillimi promot" bazuar në familje, ballë për botën.

  gjendja shërbimit

Produkte Featured

TianJin Qiansheng International Trading Co., Ltd. is a specialized export plant product manufacture. we are specialized in the export of Film Faced Plywood ,MDF board, particle board, Commercial plywood ,Block Board , OSB board ,building templates and other board products.With professional and talented staff with great experience in the industry,implementing the ISO9001 and ISO 14001 .For different market , we could also provide the matched certification , example , Japan JAS ,AmercianCARB , Europe CE ,Austria AS/NZS for formplywood etc .

On the principle of good faith, mutual benefit, high efficiency, our team alwaysoffer good service, quick service.The company would provide customers with comprehensive quality service.Our idea is honest and credit, cooperation, promptitude, efficiency. Our tenet is meticulous boundless development…

Lexo më shumë

Shitje Hot