Контакт - Тијанџин QianSheng Меѓународна тргување копродукции, ООД

Контактирајте не

Тијанџин QianSheng Меѓународна тргување копродукции, ООД

адреса

B-1502, Фантазија МИЦ PLAZA, № 16 Донг Тинг патот, Hexi област, Тијанџин, Кина

Е-пошта

телефон

0086-16630692189

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 5 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?